| Nama | lembar ss |
|---|---|
| Selesai | 2B / NO.1 / NO.4 / cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB / CFR / EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| nama Produk | 304 lembaran baja tahan karat |
|---|---|
| menyelesaikan | 2B/NO.1/NO.4/cermin |
| lebar | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| jangka waktu pembayaran | FOB/CFR/EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | lembaran baja dupleks |
|---|---|
| Selesai | 2B / NO.1 / NO.4 / cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB / CFR / EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| nama | lembaran baja tahan karat 316 |
|---|---|
| Selesaikan | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| lebar | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB/CFR/EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | strip baja 3mm |
|---|---|
| Teknik | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Aplikasi | Konstruksi, Industri, Dekorasi |
| Standar | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Panjangnya | Persyaratan Pelanggan, 1000mm-6000mm atau sebagai persyaratan klien |
| Nama | flensa stainless steel 304 |
|---|---|
| Standar | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Bahan | besi tahan karat |
| Koneksi | Pengelasan / Thresded |
| Sealing Surface | FF / RF / Mf / Tg / Rj |
| Nama | gelang gelang lapis emas |
|---|---|
| Tipe | Sudut Baja Tahan Karat |
| Teknik | Canai dingin |
| Pengobatan permukaan | Dipoles |
| Kode HS | 722240 |
| nama | lembaran logam stainless steel 4x8 |
|---|---|
| Selesaikan | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| lebar | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB/CFR/EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | flensa baja tahan karat tempa |
|---|---|
| Standar | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Bahan | besi tahan karat |
| Koneksi | Pengelasan / Thresded |
| Sealing Surface | FF / RF / Mf / Tg / Rj |
| Nama | Gulungan baja canai panas |
|---|---|
| Teknik | Digulung Dingin, Digulung Panas |
| Aplikasi | Konstruksi, Industri, Dekorasi |
| Standar | ASTM,AISI,GB,DIN,JIS |
| Panjang | Kebutuhan Pelanggan, 1000mm-6000mm atau sebagai kebutuhan klien |