| Nama | gelang tangan stainless steel |
|---|---|
| Tipe | Sudut Baja Tahan Karat |
| Teknik | Canai dingin |
| Pengobatan permukaan | Dipoles |
| Kode HS | 722240 |
| Nama | tabung stainless steel tepi celahs |
|---|---|
| Kualitas baja | 300 Series, 400 Series, 200 Series, 304L, 316L dll |
| Tipe | Dilas, Mulus |
| Jenis garis pengelasan | ERW, Seamless, Spiral Welded, EFW, weld / seamless |
| Standar | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Nama | 316 pelat baja tahan karat |
|---|---|
| Selesai | 2B / NO.1 / NO.4 / cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB / CFR / EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | baja tahan karat no.1 316 |
|---|---|
| Selesai | 2B / NO.1 / NO.4 / cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB / CFR / EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | Pelat Baja Tahan Karat 304 |
|---|---|
| Menyelesaikan | 2B/NO.1/NO.4/cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB/CFR/EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | 321 pelat baja tahan karat |
|---|---|
| Selesai | 2B / NO.1 / NO.4 / cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB / CFR / EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Permukaan | 2B, BA, 8K, No.4, HL, Timbul, Terukir, Dll. |
|---|---|
| Warna | Perak |
| Aplikasi | Konstruksi, Dekorasi, Industri, dll. |
| bahan | Baja Tahan Karat 316L |
| Panjang | 1000mm-6000mm |
| Kemasan | paket standar ekspor |
|---|---|
| Permukaan | 2B, BA, 8K, No.4, HL, Timbul, Terukir, Dll. |
| Bentuk | Lembaran |
| Panjang | 1000mm-6000mm |
| Bahan | Baja Tahan Karat 316L |
| Nama | 304 Lembaran Logam Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Menyelesaikan | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB/CFR/EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Teknik | Digulung Dingin, Digulung panas |
|---|---|
| Toleransi | ±0,02mm |
| MOQ | 1 Ton |
| bahan | Baja Tahan Karat 316L |
| Paket | paket standar ekspor |