| Nama | 2205 pelat baja tahan karat |
|---|---|
| Selesai | 2B / NO.1 / NO.4 / cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB / CFR / EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | Pelat baja SS |
|---|---|
| Selesai | 2B / NO.1 / NO.4 / cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB / CFR / EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | kumparan baja 1219mmmm |
|---|---|
| Teknik | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Aplikasi | Konstruksi, Industri, Dekorasi |
| Standar | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Panjangnya | Persyaratan Pelanggan, 1000mm-6000mm atau sebagai persyaratan klien |
| nama | Plat baja tahan karat 1000mm |
|---|---|
| menyelesaikan | 2B/NO.1/NO.4/cermin |
| lebar | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| jangka waktu pembayaran | FOB/CFR/EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | kumparan baja mesin |
|---|---|
| Teknik | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Aplikasi | Konstruksi, Industri, Dekorasi |
| Standar | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Panjangnya | Persyaratan Pelanggan, 1000mm-6000mm atau sebagai persyaratan klien |
| Permukaan | 2B, BA, 8K, No.4, HL, Timbul, Terukir, Dll. |
|---|---|
| Warna | Perak |
| Aplikasi | Konstruksi, Dekorasi, Industri, dll. |
| bahan | Baja Tahan Karat 316L |
| Panjang | 1000mm-6000mm |
| Nama | baja lembaran logam tahan karat |
|---|---|
| Menyelesaikan | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB/CFR/EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| MOQ | 1 Ton |
|---|---|
| Panjang | 1000mm-6000mm |
| Kemasan | paket standar ekspor |
| Bahan | Baja Tahan Karat 316L |
| Ketebalan | 0,3MM-6,0MM |
| Nama | 304 Lembaran Logam Stainless Steel |
|---|---|
| Selesai | 2B / NO.1 / NO.4 / cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB / CFR / EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | Lembaran Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Selesai | 2B / NO.1 / NO.4 / cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB / CFR / EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |