| Nama | 316 pelat baja tahan karat |
|---|---|
| Selesai | 2B / NO.1 / NO.4 / cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB / CFR / EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | stainless steel 304 lembaran berlubang |
|---|---|
| Menyelesaikan | 2B/NO.1/NO.4/cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB/CFR/EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | Pelat baja tahan karat 316l |
|---|---|
| Menyelesaikan | 2B/NO.1/NO.4/cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB/CFR/EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | Pelat baja tahan karat 316l |
|---|---|
| Menyelesaikan | 2B/NO.1/NO.4/cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB/CFR/EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | Pelat baja tahan karat 316l |
|---|---|
| Menyelesaikan | 2B/NO.1/NO.4/cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB/CFR/EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | fitting flensa pipa stainless steel |
|---|---|
| Standar | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Bahan | besi tahan karat |
| Koneksi | Pengelasan / Thresded |
| Sealing Surface | FF / RF / Mf / Tg / Rj |
| Nama | pemasok flensa stainless steel |
|---|---|
| Standar | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Bahan | besi tahan karat |
| Koneksi | Pengelasan / Thresded |
| Sealing Surface | FF / RF / Mf / Tg / Rj |
| Nama | gelang stainless steel pria |
|---|---|
| Tipe | Sudut Baja Tahan Karat |
| Teknik | Canai dingin |
| Pengobatan permukaan | Dipoles |
| Kode HS | 722240 |
| Nama | lembaran stainless steel food grade grade |
|---|---|
| Selesai | 2B / NO.1 / NO.4 / cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB / CFR / EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |
| Nama | lembaran logam stainless steel 4x8 |
|---|---|
| Selesai | 2B / NO.1 / NO.4 / cermin |
| Lebar | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Jangka waktu pembayaran | FOB / CFR / EXW |
| Aplikasi | Konstruksi, kimia, Industri |